O nas

Simply Finance to ogólnopolski brand specjalizujący się w kompleksowej finansowej obsłudze firm. Naszym priorytetem jest pomaganie Klientom w podejmowaniu korzystnych dla nich decyzji, jak najbardziej dopasowanych do potrzeb i możliwości ich przedsiębiorstw. Bliska współpraca z wiodącymi bankami umożliwia nam sprawną i szybką obsługę Klientów. Wyręczamy ich w większości czynności, zapewniając szybkie otrzymanie finansowania.

 

Zebraliśmy zespół ambitnych i kompetentnych pracowników, którzy jako doświadczeni doradcy:
- pomogą określić potrzeby i możliwości finansowe firmy
- dopasują najbardziej odpowiedni produkt finansowy
- wynegocjują z bankiem korzystną ofertę na kredyt lub pożyczkę dla firm
- poświęcą dostateczną ilość czasu, by podjąć właściwą decyzję

 

Nasze wartości

Satysfakcja klientów to nasz cel nadrzędny.
Istniejemy po to, by nasi Klienci mogli podejmować dobre decyzje finansowe. Uważnie ich słuchamy i już przy pierwszym spotkaniu staramy się poznać ich potrzeby. Świadczymy najwyższej jakości usługi dla firm. Rozumiemy, że satysfakcja Klientów ściśle zależy od współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Dlatego chcemy efektywnie z nimi współdziałać w służbie naszym wspólnym Klientom. Podejmujemy wszystkie działania, aby zbudować pozytywny wizerunek firmy - począwszy od zapewnieniawysokiej jakości dostarczanych dokumentów, po praktyczną informację z rynku. Jednak to zadowolenie Klientów płynące z podjęcia dobrej decyzji finansowej jest naszym nadrzędnym celem biznesowym, a ich rekomendacja najwyższą możliwą dla nas nagrodą.

 

 

Zespół

Nasi pracownicy to nasz fundament. 
Wiemy, że to ludzie stanowią o sile i wyjątkowości Simply Finance. Dlatego rozwój pracowników ma dla nas fundamentalne znaczenie. Jesteśmy świadomi, że właściwa motywacja i nowe wyzwania wyzwalają w osobach ukryty potencjał i pomagają im w dążeniu do określonego celu. Droga do niego pozytywnie wpływa na ich odpowiedzialność, a nabyta w jej trakcie wprawa w działaniu buduje ich profesjonalizm. Zależy nam na współpracy z ludźmi o zróżnicowanych doświadczeniach zawodowych, umiejętnościach i zainteresowaniach. Wierzymy, że to ich różnorodność pozwala nam jako organizacji na podejmowanie lepszych i bardziej korzystnych decyzji.

 

Współpraca

Simply Finance jest otwarte na współpracę z nowymi instytucjami finansowymi. 
Partnerów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@simplyfinance.pl