Nasi Partnerzy

Raiffeisen Polbank Raiffeisen Polbank, to jeden z największych oraz najsilniejszych pod względem kapitału banków w Polsce. Oferuje Klientom indywidualnym oraz firmom na korzystnych warunkach rachunki bankowe, karty oraz kredyty.
Alior Bank Alior Bank przez wielu znany jako ogólnopolski bank uniwersalny. Świadczy najwyższej jakości usługi doradztwa finansowego, oferując swoim Klientom atrakcyjne konta osobiste, lokaty, kredyty, pożyczki oraz karty kredytowe.
BZ WBK BZ WBK to bank przyjazny Klientom biznesowym, a także indywidualnym. W swojej ofercie posiada wygodną bankowość elektroniczną, korzystne konta osobiste, transakcje, kredyty, ubezpieczenia oraz inwestycje.
Crédit Agricole Crédit Agricole to jeden z trzech największych francuskich banków, który zdobywa polski rynek finansowy. Proponuje Klientom indywidualnym i firmom konta osobiste, karty, kredyty, ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach.
FM Bank FM Bank jest tytułowany pierwszym bankiem w świecie mikrofirm. W trosce o Klientów indywidualnych i biznesowych świadczy najwyższej jakości usługi finansowe - konta osobiste, ubezpieczenia, kredyty i inwestycje.
Meritum Bank Meritum Bank jest powszechnie znany jako komercyjny bank proponujący Klientom indywidualnym oraz biznesowym atrakcyjne warunki kont osobistych, prowadzenia transakcji, kredytów, kart, a także ubezpieczeń.
PKO BP PKO BP to jeden z największych w Polsce banków, który obsługuje zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców. Proponuje wysokiej jakości usługi bankowe, w tym prowadzenie kont osobistych, lokat, kredytów, ubezpieczeń i innych inwestycji.
Multibank Multibank powstał w 2001 roku jako część BRE Bank S.A. w odpowiedzi na oczekiwania wymagających, zamożnych Klientów. W swoich placówkach oferuje im zróżnicowane usługi bankowe, zapewniając maksymalnie sprawną obsługę finansową i najszybszy dostęp do pieniędzy.
Idea Bank Idea Bank szczególnie troszczy się o firmy i o przedsiębiorców. Proponuje im dostosowane do ich potrzeb konta bankowe, lokaty, kredyty oraz kompleksowe pakiety innych usług. Według Forbes to jeden z najlepszych banków dla firm.
BOŚ Bank BOŚ Bank posiada 22 lata doświadczenia w zakresie usług bankowych. Swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Wspiera także wspólnoty mieszkaniowe i samorządy. Oferuje preferencyjne kredyty na wsparcie rozwoju biznesu.